Skocz do zawartości

Zdjęcie

1000 słów - niemiecki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 juraszczy

juraszczy
  • Użytkownicy
  • 32 postów
  • MiejsceManchester

Napisano 21 grudzień 2011 - 17:58

Witam.
Wklejam tutaj liste 1000 słów niemieckich ( tak naprawde jest chyba 900 ;)/>/> ), orginał ściągnięty z ze strony 1000słów.republika, jednak wydawał mi się dość nieczytelny, nie wszystkie wyrazy (typu jęczmień czy cielęcina ) są moim zdaniem niezbędne. Troche go przeredagowałem ( nie ma liczb typu eins zwei drei - w sieci są spoko tabele z samymi liczebnkami ), podzieliłem na rzeczowniki , czasowniki , itp. Jesli ktoś potrzebuje to prosze bardzo
Pozdrawiam

Załączone pliki

Użytkownik juraszczy edytował ten post 21 grudzień 2011 - 17:59

#2 peterus

peterus
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2012 - 23:12

Witam.
Wklejam tutaj liste 1000 słów niemieckich ( tak naprawde jest chyba 900 :mrgreen:/>/> ), orginał ściągnięty z ze strony 1000słów.republika, jednak wydawał mi się dość nieczytelny, nie wszystkie wyrazy (typu jęczmień czy cielęcina ) są moim zdaniem niezbędne. Troche go przeredagowałem ( nie ma liczb typu eins zwei drei - w sieci są spoko tabele z samymi liczebnkami ), podzieliłem na rzeczowniki , czasowniki , itp. Jesli ktoś potrzebuje to prosze bardzo
Pozdrawiam

Dzięki za wkład pracy! Właśnie czegoś takiego szukałem :mrgreen:/>/>

#3 kubetson

kubetson
  • Użytkownicy
  • 146 postów

Napisano 14 wrzesień 2012 - 07:51

Stary, świetna robota. Bardzo dobrze jest to wszystko uporządkowane. Taka logiczna struktura może być dla nie których bardzo pomocna. Tak się składa że jestem autorem strony o której piszesz, skąd wziąłeś podwaliny pod swoją listę. Ponieważ uważam że to co zrobiłeś może być dla ludzi bardzo pomocne, to chciałbym też opublikować Twoje rozwiązanie. Czy możesz mi przesłać jakieś edytowalne opracowanie tego, aby można było to wrzucić na stronę?
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego

#4 AdrianK

AdrianK
  • Użytkownicy
  • 390 postów

Napisano 14 wrzesień 2012 - 13:01

Wow, świetna robota :mrgreen:/>/>

Mógłbyś zrobić to samo z angielskim?

#5 juraszczy

juraszczy
  • Użytkownicy
  • 32 postów
  • MiejsceManchester

Napisano 24 wrzesień 2012 - 17:57

Czy możesz mi przesłać jakieś edytowalne opracowanie tego, aby można było to wrzucić na stronę?

na PW

Wow, świetna robota :)/>/>

Mógłbyś zrobić to samo z angielskim?

Nie , sam zrób :D/>/>

#6 vst

vst
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2012 - 08:43

Witam.
Wklejam tutaj liste 1000 słów niemieckich ( tak naprawde jest chyba 900 ;)/>/> ), orginał ściągnięty z ze strony 1000słów.republika, jednak wydawał mi się dość nieczytelny, nie wszystkie wyrazy (typu jęczmień czy cielęcina ) są moim zdaniem niezbędne. Troche go przeredagowałem ( nie ma liczb typu eins zwei drei - w sieci są spoko tabele z samymi liczebnkami ), podzieliłem na rzeczowniki , czasowniki , itp. Jesli ktoś potrzebuje to prosze bardzo
Pozdrawiam

ogólnie przejrzałem, na razie dwa błędy: Messer powinien być z rodzajnikiem das a nie der; heißen zamiast heissen

#7 ilcia

ilcia
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 23:06

wielkie dzięki, duży wkład pracy, to bardzo  ułatwi naukę. pozdrawiam

Witam.
Wklejam tutaj liste 1000 słów niemieckich ( tak naprawde jest chyba 900 wink.gif/>/> ), orginał ściągnięty z ze strony 1000słów.republika, jednak wydawał mi się dość nieczytelny, nie wszystkie wyrazy (typu jęczmień czy cielęcina ) są moim zdaniem niezbędne. Troche go przeredagowałem ( nie ma liczb typu eins zwei drei - w sieci są spoko tabele z samymi liczebnkami ), podzieliłem na rzeczowniki , czasowniki , itp. Jesli ktoś potrzebuje to prosze bardzo
Pozdrawiam

#8 piotrofski

piotrofski
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 22:25

bardzo mi to pomoglo dziekuje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników